شرکت بیزینس پلنت، از تیمی با مجموع 25 سال سابقه طراحی، اجرا و نظارت بر پروژه ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ داخلی و خارجی تشکیل شده است. بخش تمام وقت این شرکت، متشکل از تیمی 3نفره با عناوین: مشاور و مدیر فروش، مدیر توسعه کسب و کار و مدیر اجرایی می باشد.

هرکدام از این افراد، تجربیات ارزشمند و مرتبطی را در پروژه ها و کسب و کارهای سابق و فعلی خود کسب نموده اند که برای خدمات رسانی و ارائه تجربیات خود به صاحبان کسب و کارها (بخصوص جوانان)، اقدام به تشکیل گروه بیزینس پلنت نموده و آماده خدمت رسانی می باشند. از نکات حائز اهمیت برای جلب نظر مشتریان، به روز بودن اعضای بیزینس پلنت است که به صورت آکادمیک و تجربی، همچنان درحال یادگیری و کسب تجربه هستند تا خروجی کار، بسیار دقیق و با پایینترین درصد خطا تحویل مشتریان عزیز گردد.

مجموعه ما قادر است تدوین و نگارش انواع طرحها و همچنین مکاتبات، مشاوره ها و بخصوص جلسات را به زبان انگلیسی و ژاپنی، بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی ارائه دهد که نیاز برخی مشتریان را نیز تا بحال بصورت موفقیت آمیز پاسخ داده ایم.

از موارد دیگری که برای جلب نظر مشتریان عزیز باید ذکر شود، مدت قرارداد 6 ماهه ما با کارفرماست، که این زمان طبق درخواست کارفرما قابل تمدید نیز می باشد؛ در طول 6 ماه قرارداد هرگونه تصحیح و ویرایش طرح (نگارش، تدوین، بروزرسانی و ...) حتی طبق اتفاقات از پیش تعیین نشده، به صورت رایگان انجام می گردد و علاوه بر آن، به دلیل وجود تجربیات کافی در اکثر کسب و کارهای موجود، تا زمان اجرای پروژه، آمادگی کامل برای پاسخگویی به سوالات شما را داریم و به معنای واقعی کنار شما هستیم. همچنین تمامی مشاوره های ما در این 6 ماه مدت قرارداد، رایگان بوده که در صورت نیاز کارفرما (مشتری) هم به صورت غیرحضوری (به خصوص هموطنان خارج از کشور) و هم به صورت حضوری انجام می پذیرد.

دغدغه ما: کمک به افرادی است که تازه وارد مسیر پرپیچ و خم کارآفرینی شده اند و نیاز به داشتن یک برنامه کاربردی در این مسیر دارند.

رسالت ما: طراحی برنامه های مدون کسب و کار برای افرادی است که در ابتدای مسیر خود نیاز به یک مشاور و همراه را در کنار خود حس می کنند.

چشم انداز ما: با کمک به کسب و کارها در مسیر ارزش آفرینی، یک همراه قابل اعتماد برای کارآفرینان باشیم و درنهایت به اشتغال زایی و خلق ارزش و ثروت در کشورمان کمک کنیم.

در صورت تمایل به آشنایی بیشتر و دریافت رزومه تیم تمام وقت بیزینس پلنت و همچنین دریافت لیست پروژه های انجام شده از سال 1399 تا به اکنون می توانید به صفحه تماس با ما  مراجعه فرمایید.

از شما دعوت می شود به صفحه خدمات ما هم سری بزنید تا با امکانات و تواناییهای ما نیز بیشتر آشنا شوید.